משחק כמו נערות ליווי

משחק כמו נערות ליווי

הוא נתקל בה מרחוק, היא הייתה קרובה לגבר שמעולם לא ראה. הם היו בשני שליש מהדרך במעבר של סרטונים, היא צחקה והתכופפה אליו בהומור.

הוא עבר במעבר ממנה כדי שיתייצבו פנים אל פנים על פני תצוגה כפולה של סרטונים ארוטיים. הוא עצר מולה. לוואלייר היהלומים שהיא לבשה תמיד היה כמעט בלתי נראה. זה היה מונע יתר על המידה על ידי צווארון העור השחור המשובץ מכסף שהקיף את צווארה הארוך והאלגנטי. הוא הבין שהיא כלואה על ידי זה. הוא רצה לשחרר אותה מזה, אך ידע שלא בכוחו לעשות זאת. המציאות אמרה והוא ידע שהיא לובשת את זה בהתנדבות. היא לא הייתה אישה שצריכה או רצתה להיחלץ.

השדיים הקטנים אך היפים שלה נראו לא סדירים באופן מוזר מתחת לחולצת השרוולים התחרה הפתוחה. הפיגמנטציה הכהה יותר של הפטמות שלה בקושי נראתה. הוא ראה את נצנוץ המתכת המלוטשת מהבהב דרך התחרה, שם הפטמות שלה לוחצות על החולצה השקופה. היא עדיין לא הבחינה בו. חצאית העור השחורה והרכה סביב ירכיה הגיעה עד אמצע הירך, שם עטפו את רגליה המדהימות. סנדלי העקב עם רצועות הקרסול היו המגע המושלם הסופי. מאוחר יותר היא הייתה עוברת שליש מהדרך במעבר וכמעט כורעת בכדי להשיג סרט מהמדף התחתון. החצאית שלה רכבה במעלה ירכיה כדי לחשוף את הרצועה הרחבה של התחרה הכהה הכפולה בחלק העליון של הגרביים ואת הבירית השחורה שהוצמדה לחגורת הבטן השחורה והחרוכה שהוצמדה על מותניה הדקים. לא היה שום רמז לחזייה שנראתה בקלות דרך חולצת התחרה שלה, הדבר היחיד שלבשה מתחת לחולצה היו הקליפסים שהוצמדו לפטמותיה.

היא עשתה כפילה כשראתה אותו. היא מצמצה ועיניה נהיו ענקיות. הפתעה ובהלה הקפיאו אותה לרגע ואז היא הנידה את ראשה מצד לצד כמעט באופן בלתי מורגש, עיניה נעוצות בעיניו. שיניה היו קפוצות ושפתה התחתונה נמשכה עליהן בצעקת אימה שקטה. הוא הרים תיבת קלטת וידאו והנהן את הסכמתו בתנועות ראשונות קטנות ואיטיות של ראשו, מביט בה כדי לוודא שתקבל את תשובתו. ואז הוא גרם לעיניו לנוע לקופסה שבידו.

לראות אותה לבושה ככה ולדעת שהיא עם גבר אחר והתלבשה בשבילו הכריעה את פניםיו. עד כדי כך שאחרי כמה דקות של פסאודו שעיין בכמה תיבות וידיאו תוך שהוא גונב לה מבטים, הוא עזב את החנות.

"הייתי עם בעלי", התחננה בהתגוננות כעבור יומיים בשביל ההרים. "הוא רצה שאנהג כדי שיסתכל על הרגליים שלי. הוא הביא אותי למשוך את החצאית שלי מעל צמרות הגרביים שלי. זה קצת מביך כשאתה יושב ליד אור ויש איזה בחור בטנדר שמסתכל למטה למכונית, "הוסיפה, ממש כמו נערות ליווי בחיפה.

"והיית תחת כוחו כי לבשת את הצווארון," ציין.

"זה משחק שאנחנו משחקים. כשאני לובש את הצווארון אני חייב לעשות מה שהוא אומר .. ככה הוא מקבל את הדברים המיוחדים שלו. "כשהוא עונד את הצווארון אני מקבל את הדברים המיוחדים שלי," היא חייכה בעצבנות.

"אני מקנא בגיהינום. וזה לגמרי מטורף, אני מקנא בגבר כי הוא מפלרטט ושהוא מיני עם אשתו. פשוט אני רוצה אותך לעצמי. "

"אני יודעת, אמרת את זה בעבר," היא ענתה. ואז אחרי אנחה ארוכה היא הביטה בחלל ואמרה, "זה לא יכול להיות. אני נשוי. אני גם נמשך מאוד אליך אבל לא אפעל לפי הקסם והרצונות שלי לגביך. "

"אני מעריץ את היושרה שלך. זה גם לא היה עובד בשבילי. אם עשינו משהו אני יודע שאאהב אותו וארצה אותך עוד יותר, "אמר.